Oferta

Naturalne gryzaki dla psów

Całkowicie naturalne gryzaki dla psów to smakołyki, w których Twój psiak będzie uwielbiał zatapiać zęby.

Bez względu na to, jaki produkt do żucia wybierzesz, wszystkie są w pełni strawne i w 100% naturalne. Każdy produkt składa się tylko z jednego składnika: najwyższej jakości mięsa. Te pyszne smakołyki nie zawierają żadnych dodatków, barwników, wypełniaczy ani konserwantów. Wszystkie gryzaki są również bezzbożowe i bezglutenowe. To sprawia, że ​​są idealnym wyborem dla psów o wrażliwym żołądku.

Całkowicie naturalne gryzaki dla psów naszej firmy, są również korzystne dla zdrowia dziąseł i zębów Twojego psa. Gryzienie i żucie tych smakołyków w naturalny sposób usuwa nagromadzony kamień nazębny i płytkę nazębną.

Kurze łapki białe

Kurze łapki

Kurze szyjki

Kacza łapka

Gryzak drobiowy Harder

Ucho wieprzowe

Gryzak wołowy Harder

Ucho środkowe wieprzowe

Mix przysmaków I

Mix przysmaków II

Mix przysmaków III

Twój mix przysmaków

Firma Petmat zajmuje się produkcją wysokiej jakości gryzaków dla zwierząt. Nasze produkty są 100% naturalne, przez co posiadają swój naturalny kolor, aromat i smak. Nasze gryzaki poddawane są specjalnemu procesowi suszenia przez co zachowują wszystkie wartości odżywcze, a w procesie technologicznej pasteryzacji, któremu są poddane eliminowana jest salmonella oraz bakterie coli.
W organiźmie psa wspomagają naturalne procesy trawienia, wpływają korzystnie na poprawę apetytu, oraz ograniczają przyrastanie płytki i kamienia nazębnego. Najnowocześniejsze techniki produkcji zapobiegają utracie wartości odżywczych, dzięki czemu przysmak jest zdrową i aromatyczną przekąską. Stanową idealne uzupełnienie codziennej diety lub nagrodę np. podczas treningu. Stymulują prawidłowe ukrwienie dziąseł, zapobiegają tworzeniu się płytki bakteryjnej i usuwają kamień nazębny, dbając o higienę twojego psa.
Nadrzędnym założeniem naszej firmy jest zapewnienie swoim klientom wysokiej jakości produktów. Dzięki doświadczeniu, firma cieszy się rosnącym zaufaniem w kraju i zagranicą.

5 korzyści zdrowotnych naturalnych gryzaków dla psów

1.Opieka stomatologiczna

Naturalne pragnienie Twojego psa do gryzienia pochodzi od jego przodków. Żucie to sposób, w jaki dzikie psy i wilki dbają o zęby. Obgryzanie kości, ścięgien i surowego mięsa pomogło im zachować zdrowie zębów. W przypadku udomowionych zwierząt dieta, środowisko i styl życia przyczyniają się do zwiększenia potrzeb w zakresie opieki dentystycznej. Podczas gdy żucie ma wiele zalet dentystycznych, pielęgnacja zębów psa jest nieco bardziej skomplikowana i wymaga bardziej ludzkiego podejścia do pielęgnacji zębów: szczotkowania zębów. Chociaż zębów Twojego pupila nie da się pielęgnować samym żuciem, oferowanie bezpiecznych, naturalnych gryzaków jest doskonałym uzupełnieniem ich dotychczasowej rutyny dentystycznej.

Różne rodzaje naturalnych gryzaków zapewniają różne poziomy opieki dentystycznej, dlatego dobrym pomysłem jest oferowanie psu zmieniającej się różnorodności naturalnych gryzaków każdego tygodnia. Może to również sprawić, że żucie będzie zabawne i ekscytujące.

2. Nuda

Bezczynne łapy, lub w tym przypadku szczęki, mogą prowadzić do destrukcyjnych zachowań. Niszczenie mebli, kopanie, agresja i złe nawyki żywieniowe mogą być wynikiem niedostatecznej stymulacji psa. Naturalne gryzaki to doskonały sposób, aby Twój pies był zajęty, zadowolony i bezpieczny.

3. Niepokój

Lęk może również przejawiać się destrukcyjnymi zachowaniami. Lęk separacyjny jest bardzo powszechnym zachowaniem. Zwykle dzieje się tak, gdy pies obawia się pozostawienia samego. Podawanie psu naturalnego gryzaka może zapewnić bardzo potrzebne odwrócenie uwagi od rutyny, która może wywoływać niepokój. W przypadku niektórych psów niepokój zaczyna się, gdy widzą oznaki Twojego odejścia. Zakładanie butów, szukanie kluczy, pakowanie torby; są to czynności, które Twój pies kojarzy z zostawieniem samego siebie. Odwracanie ich uwagi naturalnym gryzakiem może pozwolić Twojemu zwierzakowi nauczyć się czuć się bardziej komfortowo, gdy jest sam. To nie wyleczy lęku separacyjnego, ale jest to świetny pierwszy krok do ograniczenia destrukcyjnych zachowań i zapewnienia Twojemu psu komfortu w samotności.

Niepokój związany z nieznajomymi, burzami i innymi wyzwalaczami może również skorzystać z rozpraszających mocy naturalnych gryzaków dla psów.

4. Odżywianie

Wiele produktów do żucia zawiera ważne składniki odżywcze, takie jak białko, tłuszcz i minerały. Uzupełnienie diety w naturalne gryzaki może być bardzo zdrowe. Żaden produkt do żucia nie zastąpi kompletnej i zbilansowanej diety, ale wiele rodzajów gryzaków może zapewnić dodatkowe odżywianie, aby zaspokoić potrzeby Twojego psa. Naturalne gryzaki są często bogate w białko i są niskotłuszczowe. Mogą dodawać kalorie do diety szczeniaka lub pomagać starszemu zwierzakowi budować i utrzymywać mięśnie.

5. Pielęgnacja bioder i stawów

W przypadku starszych zwierząt domowych, a nawet większych ras, problemy z biodrami i stawami są praktycznie nieuniknione, ale można zapobiegać bólowi i problemom z poruszaniem się. Aby zmniejszyć nasilenie i zażegnać problemy związane z wiekiem lub ruchami związanymi z rozmiarem, możesz chronić stawy psa i wspierać tkankę łączną, karmiąc naturalnymi gryzakami. Z biegiem czasu naturalny kolagen Twojego psa zacznie się pogarszać lub słabnąć. Kolagen jest głównym składnikiem strukturalnym ścięgien, więzadeł i chrząstek, dlatego karmienie naturalnymi gryzakami bogatymi w kolagen może pomóc organizmowi w uzupełnieniu żywotnych tkanek łącznych.