Zalety gryzaków Petmat

Image link

Zajęcie dla psa

Bezczynne łapy, lub w tym przypadku szczęki, mogą prowadzić do destrukcyjnych zachowań. Nasze gryzaki to doskonały sposób, aby Twój pies był zajęty, zadowolony i bezpieczny. Sprawdzą się w podróży budując pozytywne skojarzenia np. podczas jazdy samochodem.

Image link

Zdrowe zęby

Oferowanie bezpiecznych, naturalnych gryzaków jest doskonałym uzupełnieniem rutyny dentystycznej. Stymulują ukrwienie dziąseł, zapobiegają tworzeniu się płytki bakteryjnej i usuwają kamień nazębny, dbając o higienę twojego psa.

Image link

Sposób na niepokój

Podawanie psu gryzaków może zapewnić bardzo potrzebne odwrócenie uwagi od rutyny, która może wywoływać niepokój. Pomaga też łagodzić skutki lęku separacyjnego.

Image link

Odżywianie

Nasze produkty zawierają ważne składniki odżywcze, takie jak białko, tłuszcz i minerały. Mogą dodawać kalorie do diety szczeniaka lub pomagać starszemu zwierzakowi budować i utrzymywać mięśnie.

Image link

Zdrowe stawy i biodra

Kolagen jest głównym składnikiem strukturalnym ścięgien, więzadeł i chrząstek, dlatego karmienie naturalnymi gryzakami bogatymi w kolagen może pomóc organizmowi w uzupełnieniu żywotnych tkanek łącznych.